filmkhoreh

امروز پنج شنبه, 30 دي ماه , 1395 05:50:42

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 51 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: سه شنبه, 14 مهر ماه , 1394 14:06:22 
آفلاين
کاربر رسمی سایت
کاربر رسمی سایت
تاريخ عضويت: سه شنبه, 20 دي ماه , 1390 08:11:23
تشکر کرده: 142 بار
تشکر شده: 347 بار
امتياز: 41594
با سلام. لطفا البومی از اجرای موسیقی های معروف که با اکاردئون یا اورگ و در سبک  مدرن تاکینگ ولی بی کلام باشد برای دانلود بگذارید . با تشکر

بالا

برای نویسنده این مطلب mikr تشکر کننده ها: 2 MAHDI8156791, nasimteli
  رتبه: 13.33%
 مشخصات  

پستارسال شده در: پنج شنبه, 23 مهر ماه , 1394 22:08:15 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
تاريخ عضويت: جمعه, 12 خرداد ماه , 1391 23:18:50
تشکر کرده: 5046 بار
تشکر شده: 5063 بار
امتياز: 63014
سلام دوستان

باز هم امشب به یک آلبوم آوازی دسترسی پیدا کردم که حیفم آمد به شما پیشنهاد ندهم.

اسم آلبوم : The Burning Edge of Dawn
خواننده    : Andrew Peterson
نوع آلبوم  : Christian & Gospel, Rock

آلبومش خیلی شلوغ نیست ولی خیلی هم آرام نیست. در ضمن معنی شعرها هم زیباست.

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 3 MAHDI8156791, Taymazkralice, borisasly
  رتبه: 20%
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه, 27 مهر ماه , 1394 10:18:20 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام دوستان

دوتا آلبوم دیگه از سایت رو بهتون معرفی میکنم :

1- آلبوم بی کلام Remembering کار  Bernward Koch که به تازگی در سایت گذاشته شده. بسیار آلبوم ملایم و دلنشینی است. با پیانو و ارکستر است. نواهای گوشنوازی داره.شاید برای بعضی ها بنظر خواب آور باشه. ولی بستگی به خود آدم داره. اگر به اینجور کارها عادت داشته باشید متوجه میشوید که در موقع کار کردن و یا کتاب خواندن ، چه محیط آرامی برای شما ایجاد میکنه.
بهرحال پیشنهاد میکنم اگر به این سبک کارها علاقمند هستید ، این آلبوم را از دست ندهید.

2- آلبوم با کلام My World Untouched  کار  Emma Bale  هم زیباست. صداش به دل مینشینه. آهنگهای قشنگی داره. آلبوم با آهنگ زیبایی شروع میشه. اکثرن ملایم هستند اما نه انقدر که خوابتون بگیره !
به غیر از آهنگ اولی ، بقیه آهنگها با صدای گیتار ( حالا از هر نوعش ) شروع میشه.

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 2 MAHDI8156791, Taymazkralice
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه, 24 آبان ماه , 1394 09:54:49 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام دوستان

پیشنهاد یک آلبوم خوب دیگر رو دارم که گوش بدین. البته توی سایت نیست ولی اگر از جایی پیداش کردین به شنیدنش میارزه.

گروه The Great Big World
آلبوم  When the morning comes
سبک آلبوم Pop , Rock

من که خوشم اومد. آلبوم خیلی آرومی نیست اما قشنگه. من تازه این گروه رو پیدا کردم.

اینهم یک نمونه از آهنگهای این آلبوم:

http://s6.picofile.com/file/8222812000/ ... r.mp3.html

این گروه همونهایی هستند که آهنگ Say Something  را با Christina Aguilera خونده بودند.

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 3 MAHDI8156791, borisasly, elytanha
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه, 15 آذر ماه , 1394 10:05:22 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام دوستان

1- آلبوم جدید گروه The Corrs را بنام White Light  گوش دادم. خیلی وقت بود که از این گروه آهنگی گوش نداده بودم. مثل همیشه صدای دلنشین و آهنگهای زیبا.
اینها یک گروه ایرلندی هستند که موزیک راک را با موزیک محلی ایرلندی (Celtic ) قاطی کرده اند و خیلی زیبا اجرا میکنند. سه تا خواهرند و یک برادر که گروه را تشکیل میدهند. از سال 1990 کارشون را شروع کرده اند اما از 1995 به شهرت رسیده اند. اگر تابحال به موسیقی ایرلندی گوش نداده اید با این گروه شروع کنید. موسیقی ایرلندی خیلی دلنشین است.

این آلبوم بسیار زیباست. پیشنهاد میکنم اصلن از دست ندهید.
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

2 - اگر تابحال به کارهای گروه Two Steps from Hell گوش داده اید ، بدونید که این آلبومشون هم که به تازگی در سایت قرار گرفته مثل همیشه زیباست. آلبوم مورد علاقه من از این گروه Miracles هست. اما تا الان که دارم به این آلبوم جدید Legacy گوش میدم، بنظرم برام بشه آلبوم مورد علاقه شماره 2 از این گروه !

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 5 MAHDI8156791, Taymazkralice, boot, borisasly, elytanha
  رتبه: 33.33%
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه, 22 آذر ماه , 1394 23:03:25 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام دوستان

نمیدونم کاری که من اینجا انجام میدم واقعن به درد تون میخوره یا نه. من در گوش کردن به موسیقی سریعتر کار میکنم تا دیدن سریال ! طبیعیه ، چون وقتی مشغول کارهای خونه هستم اغلب به موسیقی گوش میدم و اینطوری سرعت کارهام بیشتر میشه!

1- آلبوم گروه Coldplay که دیگه احتیاج به تعریف نداره. حتمن اکثرن این گروه رو میشناسید و با سبک کارشون آشنا هستید. منهم از این گروه خوشم میآد و معمولن کارهاشون رو دنبال میکنم. این آلبومشون هم خوبه. متاسفانه من نتونستم اجرا شون رو توی مراسم American Music Awards ببینم. گویا از اجراهای خوب اون شب بوده. اتفاقن یکی از آهنگهای همین آلبوم رو خونده بودند.

2- آلبوم  Kavin Hoo & Todd Herzog – Celebrate Breath  هم زیباست. اولین آهنگش منو یاد اون آهنگی انداخت که توی فیلم گلادیاتور اجرا شده اونجا که راسل کروو توی گندم زار داره میره به طرف خونه اش... در مجموع آلبوم زیباییست. از اونهایی که وقتی دارید کاری انجام میدین میتونه به شما آرامش بده.

3-  نیک کارتر رو دوست ندارم ! ببخشید دیگه ! نظر خودمو گفتم. خیلی از جوانان دوستش دارند. آهنگهای شادی داره. من وقتی با گروه Backstreet Boys میخونه بیشتر خوشم میآد !

4- آلبوم Arcadia از Eurielle هم زیباست. میتونم بگم که کمی شبیه کارهای Enya است. من تابحال ازش آهنگی گوش نداده بودم. صدای دلنشینی دارد.آلبوم خوبی است.

اینهم از آلبومهای پیشنهادی من. تا پیشنهادات شما چی باشه .

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 4 MAHDI8156791, boot, borisasly, elytanha
  رتبه: 26.67%
 مشخصات  

پستارسال شده در: دوشنبه, 22 آذر ماه , 1394 00:13:47 
آفلاين
Site Admin
Site Admin
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دوشنبه, 23 اسفند ماه , 1389 13:57:07
تشکر کرده: 3217 بار
تشکر شده: 2402 بار
امتياز: 87519
vanessa نوشته است:
سلام دوستان

نمیدونم کاری که من اینجا انجام میدم واقعن به درد تون میخوره یا نه. من در گوش کردن به موسیقی سریعتر کار میکنم تا دیدن سریال ! طبیعیه ، چون وقتی مشغول کارهای خونه هستم اغلب به موسیقی گوش میدم و اینطوری سرعت کارهام بیشتر میشه!

1- آلبوم گروه Coldplay که دیگه احتیاج به تعریف نداره. حتمن اکثرن این گروه رو میشناسید و با سبک کارشون آشنا هستید. منهم از این گروه خوشم میآد و معمولن کارهاشون رو دنبال میکنم. این آلبومشون هم خوبه. متاسفانه من نتونستم اجرا شون رو توی مراسم American Music Awards ببینم. گویا از اجراهای خوب اون شب بوده. اتفاقن یکی از آهنگهای همین آلبوم رو خونده بودند.

2- آلبوم  Kavin Hoo & Todd Herzog – Celebrate Breath  هم زیباست. اولین آهنگش منو یاد اون آهنگی انداخت که توی فیلم گلادیاتور اجرا شده اونجا که راسل کروو توی گندم زار داره میره به طرف خونه اش... در مجموع آلبوم زیباییست. از اونهایی که وقتی دارید کاری انجام میدین میتونه به شما آرامش بده.

3-  نیک کارتر رو دوست ندارم ! ببخشید دیگه ! نظر خودمو گفتم. خیلی از جوانان دوستش دارند. آهنگهای شادی داره. من وقتی با گروه Backstreet Boys میخونه بیشتر خوشم میآد !

4- آلبوم Arcadia از Eurielle هم زیباست. میتونم بگم که کمی شبیه کارهای Enya است. من تابحال ازش آهنگی گوش نداده بودم. صدای دلنشینی دارد.آلبوم خوبی است.

اینهم از آلبومهای پیشنهادی من. تا پیشنهادات شما چی باشه .

بسیار عالیه ونساجان دستت درد نکنه...

بالا

برای نویسنده این مطلب borisasly تشکر کننده ها: 2 MAHDI8156791, vanessa
 مشخصات  

پستارسال شده در: چهارشنبه, 25 آذر ماه , 1394 16:44:15 
آفلاين
Site Admin
Site Admin
نماد کاربر
تاريخ عضويت: دوشنبه, 23 اسفند ماه , 1389 13:57:07
تشکر کرده: 3217 بار
تشکر شده: 2402 بار
امتياز: 87519
برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

تجربه نشون داده که هیچوقت نباید روی ظاهر کاور یک البوم نسبت به خواننده و گروه البوم قضاوت کرد و البوم chris antblad از اون جمله البومها هست.صدای دلنشین خواننده به همراه ملودیهای زیبا و اروم پیانو واقعا حس ارامش و سبکی به شنونده میده.مدتها بود که احتیاج به همچین البومی داشتم و پیشنهاد میکنم شما هم این البوم را امتحان کنید مطمئن باشید پشیمون نمیشید ..ترک شماره 1-2 فوق العاده هستند

بالا

برای نویسنده این مطلب borisasly تشکر کننده ها: 3 MAHDI8156791, elytanha, vanessa
 مشخصات  

پستارسال شده در: شنبه, 27 آذر ماه , 1394 01:17:56 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
دوستان سلام

منهم مثل ادمین محترم ، بهتون پیشنهاد میکنم که حتمن آلبوم Chris Antblad رو گوش کنید. بسیار زیباست.

ایشون یک خواننده ، تهیه کننده و سراینده موسیقی هستند که اصلیتشون سوئدی است.

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 3 MAHDI8156791, borisasly, elytanha
 مشخصات  

پستارسال شده در: جمعه, 4 تير ماه , 1395 19:27:42 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام دوستان

الان که آمدم توی سایت چشمم افتاد به آلبوم جدید Jason Gray . نمیدونم تابحال به صداش گوش داده اید یا نه. خواننده و ترانه سرا است. بنظرمن صدای خوبی داره. آهنگهای قشنگی هم خونده. جالب اینجاست که این خواننده لکنت زبان دارد ولی بسیار خوب میخواند و معمولن هم توی شعرهاش صحبتش درمورد غلبه به ضعف آدمی است.
سبک کارش contemporary christian است. میگویند یکی از بهترین خوانندگان این سبک هست.  توی شعرهاش از خدا و مسیح و کمک انسانها و صلح و دوستی و اینطور چیزها صحبت میکند. معمولن معنی شعرها زیبا هستند. منتها حتمن اینطور نیست که آهنگها آروم باشند. بعضی هاشون هم خیلی تند و پر شور هستند.

بهرحال بهتون پیشنهاد میکنم به این آلبوم گوش کنید.
یک آلبوم دیگر هم دارد بنام Love Will Have the Final Word که اگر پیدا کردید گوش کنید. اونهم خوبه.

بالا

برای نویسنده این مطلب vanessa تشکر کننده ها: 2 MAHDI8156791, borisasly
 مشخصات  

پستارسال شده در: يکشنبه, 11 مهر ماه , 1395 12:44:55 
آفلاين
ناظم انجمن
ناظم انجمن
نماد کاربر
سلام جناب ادمین

اگر آلبوم Dr. Arnd Stein - Yoga-Music 1 (2010) را پیدا کردید در سایت بگذارید. موسیقی بی کلام بسیار خوبی است.

ممنونم.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 51 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2, 3

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد